Кошик
1148 відгуків
ELIKOR
+380 (98) 581-00-02
+380 (66) 410-43-73

Кормоєкструдер для виробництва комбікорму в домашніх умовах

Екструдований корм сраведливо завоював свою популярність серед фермерських господарств по вирощуванню сільськогосподарських тварин і птахів. Це натуральний стимулятор росту який дозволяє отримати до 2-х кг. середньодобового приросту маси великої рогатої худоби. Ефективність экстудированого корми полягає в його великій кількості переваг. Основне з них це висока і легка засвоюваність без втрати енергії на перетравлення продукту. Виробляти екструдований, високоефективний комбікорм можна в домашніх умовах за наявності спеціального обладнання - на.

Працювати з кормоэкструдерам легко і комфортно. На вході в подаються на прості суміші з зернових культур, на виході отримуємо пористий ароматний, поживний комбікорм з високими показниками смакових якостей. Солодкий присмак корму за рахунок розщеплення практично неусвояемого крохмалю (у зерні міститься 50%) на цукор і інші прості вуглеводи, роблять його высокопоедаемым і улюбленим кормом тварин. До всього слід додати пористу структуру, стерильність, покращену енергетичну цінність і багато інші переваги, які дозволяють досягати високих результатів у зростанні маси худоби без використання різних видів хімічних добавок.

ЕКСТРУДОВАНІ КОРМИ ВОЛОДІЮТЬ ВИСОКИМИ ПОКАЗНИКАМИ ЗАСВОЮВАНОСТІ

На виробляє корм з хлібним ароматом і високими смаковими якостями порівняння іншими комбінованими кормами. Своїми словами він сильно нагадує солодкі круп'яні палички, так як в процесі виробництва корм набуває цілісну пористу структуру, а крохмаль зернових розщеплюється на цукор і легкорозчинні форми вуглеводів. Завдяки таким характеристикам корми підвищується його поживність і поїдання тваринами. Важливо розуміти що зерно в середньому на 50% складається з крохмалю, який практично не перетравлюється в організмі. Саме з цієї причини люди діставали кормові каші для свиней.

КОРМОЭКСТРУДЕРОМ ЛЕГКО РЕАЛІЗУВАТИ ДВІ БІЗНЕС ІДЕЇ

Виробництво екструдований комбікормів можна розглядати як бізнес в двох напрямках:

1.Продаж високоефективного комбікорму.

2.Вирощування тварин і птахів на екструдовані комбікормі власного виробництва.

Для першого і другого варіанту ведення бізнесу, безумовно, необхідно придбати і на зернові культури на переробку. Далі реалізувати бізнес-ідею досить просто. Кормами для тварин люди займаються мішками, купують їх центнерами. Організувати ринок побуту комбікорму буде не складно, потрібно тільки заявити про вашу пропозицію. Слід прорекламирывать себе хоча б безкоштовними оголошеннями. У другому варіанті ні для кого не секрет, що покупці м'яса, самі шукають продавців. Наявність великого попиту на вироблену продукцію - це вже величезна перевага даної бізнес ідеї. Легко виробляти, легко продавати, що може бути ще краще? Важливо як будь-якому виробнику стежити за межами собівартості продукції. До речі в бізнесі по приготуванню экструдированых кормів можна одночасно знизити собівартість продукції і підвищити якість корму. Для цього варто додати в корм клітковину. Її багато міститься в: сухий луцерне, эспарсету, сіно з лугової трави. Клітковина корисний і життєво необхідний і незамінний компонент в комбікормах. Клітини клітковини мають губчасту структуру, які дозволяють накопичувати в собі воду і проводити її по кишковому тракту підвищуючи, таким чином, засвоюваність їжі. Без води будь-яка їжа не засвоюється. Це один з переваг клітковини , а про інших ви можете прочитати в інтернеті. Її вміст у комбікормі складає 25-50%, в залежності від періоду годування і виду сільськогосподарського тварини. Собівартість значно нижча зерна. А цьому бізнесі можна використовувати два варіанти одночасно. Якщо основний акцент буде для вас другий варіант, правильно складайте рецепти комбікормових сумішей і слідкуйте за приростом живої маси. Переконуйтеся з кожним місяцем в ефективності екструдованого комбікорму. Наприклад, свиней можна зважити без ваг. Як це правильно зробити, детально описано нижче.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА ЕКСТРУДОВАНИХ КОРМІВ

В процесі экструдированая кормів відбувається стиснення комбінованої суміші зернових культур з допомогою шнека до 50 атмосфер. Від такого тиску відбувається нагрів за 2 секунди до 180 градусів Цельсія. Короткострокова термообробка зберігає більше вітамінів і білків ніж, наприклад запарювання, а висока температура краще і більше розчеплює крохмаль на цукор. При викиді швидко розігрітої суміші із преса в атмосферу відбувається вибух зерна за рахунок гідроудару парами вологи яка містилася в зернах. Таким способом кормів надається цілісна і пориста структура, що в свою чергу збільшує його в об'ємі в 7 разів і покращує засвоюваність. В процесі гідроудару розриваються ланцюга складних не засвоюваних полісахаридів (таких як крохмаль) утворюючи прості вуглеводи і цукор. Таким чином, із зерна виходять високоефективний корм володіє характеристиками:

1.Високі поживні властивості і енергетична цінність.

2.Рясне кількість ароматичних речовин

3. Легкоусвояемая структура і вмісту мікроелементів

4. Високі показники стерильності

5.Здатність тривалий зберігання і низький рівень вмісту вологи 7-9%

6.Високий рівень поїдання сільськогосподарськими тваринами та птицею

7.Властивості натурального стимулятора дружби

Виробляти корисні комбікорми та деяких простих правил обслуговування оборудуванія.

НА ВИРОБЛЯЄ КОРМ КРАЩИЙ СТИМУЛЯТОРІВ РОСТУ

На справляє високоефективний комбікорм, який завдяки своїм високим показникам якості є натуральним стимулятором росту сільськогосподарських тварин і птахів. Екструдований корм дозволяє фермерам:

1. Підвищити середньодобовий приріст великої рогатої худоби до 2кг

2. Домогтися активної поїдання тваринами завдяки ароматним і смаковими якостями.

3. Ефективно використовувати кормові, зернові культури за рахунок високої засвоюваності.

4. Підвищити виживання молодняку до 95%

5. Підвищити надої корів до 12000 літрів на рік з одночасним підвищенням жирності молока.

6. Не тільки уникнути, а навіть нейтралізувати різні кишкові хвороби у тварин, завдяки стерильності та перетворення в складних прості поживні речовини.

7. Поліпшити мікрофлору шлунково-кишкового тракту.

8. Зберігати корм протягом досить довгого періоду без втрати корисних мікроелементів

Щоб приготувати комбінований склад для високоефективного екструдованого корму можна вопользоваться народним рецептом, який радять багато фермерів:

- 2 відра ячменю

- 0.5 відра пшениці

- 0.5 відра трав'яний борошна

- 1/3 відра кукурудзи

- 300г макухи

ЗАПУСК КОРМОЭКСТРУДЕРА І ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ

1.Перед включенням кормоэкуструдера перевірте всі зайняті болти, а також подивіться првильность підключення електроустаткування.

2.Затискаємо до упору фільєру (гайка з двома ручками знаходитися на кінці робочого сопла) і проварачиваем у зворотний бік на один оборот)

3.Включаємо на

4. Слід розігріти обладнання. Зерновий бункер закритий, поступово насипаємо вручну зерно в сам агрегат, так що б не було навантаження на обладнання. Дивимося на вихід сопла, буде виходити товста трубка екструдата, в якому буде виднітися неразорванные зерна. Поступово кормоэкструдера почне нагріватися. Вы постепенно поджимаете фильеру так, чтобы не было нагрузки на агрегат и чтоб уменьшалась толщина выходящего эксрудата (при не нагретом агрегате и не отрегулированной толщины будет накапливаться экструдерат в шар и взрываться на выходе, будьте осторожней в таких ситуациях) Разогреваем и поджимаем фильеру до того момента, пока не увидим что в экструдате выходящего с сопла нету целых зерен. Когда с сопла выходит правильный экструдат (без целых зерен), откройте зерновой бункер и отрегулируйте с помощи вибро-совка необходимую порции подачи зерна. Пропорция зерновой подачи должна быть такова, чтобы кормоэкструдер не получал нагрузку при которой он может остановиться и забить гильзы разогретым зерном.

5.При трудном запуске агрегата можно прошлифовать внутреннею часть агрегата. Для обкатки оборудования откручиваем полностью фильеру и сыпем потихоньку в сопло смесь из маленького песка. Делаем смесь на 2 кг. Отруби щепотка мелкого песка все это перемешайте немного с подсолнечным маслом 50мл так чтоб песок не просыпался и не лип к высевке. Избегайте образования комков из песка. Данную смесь засыпаем потихоньку в агрегат. Фильеру или даже первый хомут на конце сопла можно полностью снять.

ПРЕИМУЩЕСТВА КОРМОВОГО ЭКСТРУДЕРА И ТЕХНОЛОГИИ ПРОИЗВОДСТВА

Благодаря кормоэкструдеру производится высокоэффективный комбикорм с улучшенными показателями: 

- усвояемости

- питательности

- поедаемости

- стерильности и полезным для здоровья животных свойствам

Принцип технологии эксрудирования корма. Один из самых эффективных способов воздействия для улучшения биохимических показателей зерновых является переработка кормоэкструдером за счет высокого давления и термичекой обработки продукта. За один цикл работы кормоэкструдера смесь зерновых культур успевает пройти целый ряд операций переработки:

1.Термостерилизация и обеззараживание 

2. Измельчения и смешивания

3. Зниження процентного вмісту вологи

4. Стабілізація

5. Текстуризация

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner