Кошик
343 відгуків
ELIKOR
+380985810002
+380 (98) 581-00-02
+380 (66) 410-43-73
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Соковижималки

1 2

Перед тим, як купити шнековий соковитискач, Вам необхідно вибрати, який з типів підійде більше всього:

 • Ручна шнекова соковижималка – дуже схожа на ручну м'ясорубку. Такий вибір виправданий, якщо немає можливості підключитися до мережі.  Але віджимання соку механічної соковижималкою більше  трудомісткий і довгий процес.
 • Горизонтальна шнекова електрична соковижималка – за формою дуже нагадує ручну м'ясорубку. Вони відрізняються багатофункціональністю – крім отримання соку,  деякі моделі комплектуються насадкою для переробки м'яса (наприклад в ТШМ-2М, або в соковижималці-м'ясорубці Мрія), що дозволяють приготувати фарш і сік.

Основна робота в шнекових соковижималках доводиться потужний обертовий вал  - шнек. Принцип роботи відбувається як у ручній м'ясорубці. Фрукти, овочі з допомогою штовхача через завантажувальний бункер подаються на обертається шнек, який їх перекручує. Після цього сік і отримана м'якоть потрапляють на нерухомий фільтр (сито). Під тиском шнека отримана м'якоть продавлюється через конусне сито. Після цього отриманий сік надходить в сокоприемник, сік виходить дуже концентрованим і насиченим. Макуха – виводиться через інший отвір. При цьому цей процес може відбуватися кілька разів.

Коефіцієнт віджиму шнекової соковижималки становить не менше 75%, тобто якщо порівнювати з відцентровою, вона дозволяє отримати майже на 50% більше соку, при мінімальних втратах. Сік виходить однорідним, а макуха на виході практично сухою.

Основні переваги шнекових соковижималок:

 • Низьке споживання енергії – шнек обертається з невеликою швидкістю, до 750 оборотів в хвилину, тому немає необхідності в потужних двигунах, більшість шнекових соковижималок мають двигун потужністю не більше 450 Вт – це в кілька разів менше, ніж у центрифужной. При цьому віджим будь-якого продукту завжди відбувається на одній швидкості, що робить конструкцію соковижималки більш надійною.
 • Може працювати від однофазної мережі 220 В (ТШМ-2, ТШМ-2М , СШ-1) або від трифазної на 380 В (ЗОШ-1).

 • Можливість використання різних видів продуктів– шнекова соковижималка , на відміну від центрифужной, може впоратися з твердими продуктами, наприклад картопля, морква,  зелені яблука, буряк і т. п.  З допомогою шнекової соковижималки можна отримати виноградний сік, полуничний, малиновий, сік з червоної або чорної смородини і т. п.  Також шнекова соковижималка допоможе отримати сік з листових овочів, трави або паростків пшениці.
 • Шнекові соковитискачі ТШМ-2, ТШМ-2М, СШ-1  мають достатньо широке горло для завантаження продуктів, тому фрукти не доводиться різати занадто дрібно, є також модель – СШ-1, де можна взагалі не різати продукти, а просто засипати.
 • є режим реверсу – вал починає обертатися в протилежну сторону, якщо раптом в процесі віджимання виник «затор» — таке відбувається дуже рідко, але може виникнути, при переробці твердих продуктів.
 • Производитель использует только качественные материалы! Шнек изготовлен из алюминия. Сетка, через которую происходит отжим сока – нержавеющая сталь, она долговечнее и за ней проще ухаживать.
 • Соковыжималка имеет низкий уровень шума, так как работает при низких оборотах, поэтому коэффициент шума составляет не более 50 дб.

У нас на сайте Эликор-маркет можно купить шнековую соковыжималку в нескольких вариантах:

 • Шнековая электрическая соковыжималка ТШМ-2 для получения сока
 • Шнековий томатний прес ТШМ-2М + приставка м'ясорубка
 • Шнекова соковижималка СШ-1 з редуктором
 • Шнекова м'ясорубка-соковижималка з редуктором «Мрія-1» 

Доставка по Україні. Гарантія 1 рік

Купити шнековий соковитискач в Україні можна на сайті Эликор-Маркет https://elikormarket.com.ua через корзину або зателефонувавши за номером +38 0687957000,  +38 09554000 або написавши нам на електронну пошту: elikormarket2018@gmail.com. Працюємо щодня з 8.00 до 20.00.