Кошик
1148 відгуків
ELIKOR
+380 (98) 581-00-02
+380 (66) 410-43-73

Гранулятори

Екструдування і гранутування кобікорми в домашніх умовах

 

Не секрет, що головним завданням скотарства є отримання якомога більшої кількості м'ясної маси від тварини. Фермери часто нехтують здоров’ям худоби, додаючи до Його харчові добавки сприяють швидкому нарощуванню маси. Але не завжди в результаті такого вигодовування отримане м’ясо є хорошими рисами.

Організм тварин — це особливий механізм, травна система якого відрізняється від людської. Для того щоб вигодовувати тварину до бажаного розміру, і при цьому отримати м’ясо відмінної якості, слід додавати до їжі не хімічні добавки, а спеціальні комбікорми, які допомагають тварині перетравлювати їжу, і в той же час сприяють наростанню маси. З цим завданням добре справляються такі прилади, як екструдитори та гранульники кормів.

 

Екструдер, гранувач кормів: Найкращі пропозиції в інтернет-каталогі "Елікор Маркет"

 

Основною відмінністю грануляторів від екструдаторів є тип отриманого корму. Плоди, які майже не засвоюються тваринами, перетворюються на цукор, а самі зерна збільшуються у об’ємі. Таким чином цукор сприяє відгодуванню тварин природним шляхом. Гранулювання кормів передбачає перетворення зерна на гранули одного розміру. При цьому можна додати будь-які корисні природні добавки, бо тварина не зможе вибрати, що їсти, а що ні.

Якщо ви визначили, який саме апарат вам потрібен для обробки зерна, то перейдіть до відповідної рубрики. У ній ви знайдете якісну техніку від виробника за помірними цінами. Заказуйте гранулятори і екструдери у нас, і нехай ваші тварини ростуть здоровими.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner