Массажный стол 185*60*75
- В наличии
от 3 190 ₴
от 2 690 ₴
- +380 (66) 410-43-73

Кушетка Косметологічна Автомат "Економ" (оббивка - екошкіра, товщина наповнення - 1 шм, навантаження 120кг) - 2890 грн
Кушетка Косметологічна Автомат "Стандарт" (оббивка - екошкіра, товщина наповнення - 4 см, навантаження 150кг) - 3490 грн
Кушетка Косметологічна Автомат "Комфорт" (оббивка - екошкіра, товщина наповнення - 5 см, навантаження 150кг) - 3890 грн
Кушетка Косметологічна Автомат "Комфорт з люверсом" (оббивка - екошкіра, товщина наповнення - 5 см, навантаження 150кг) -4190 грн
Кушетка "Комфорт""з підголовником (оббивка - еко-шкіра, товщина наповнювача - 5 см) - 4490 грн
Кушетка Косметологічна Автомат-Економ (оббивка - тканина "ОКСФОРД", товщина наповнення - 1см) - 2690 грн 
Кушетка Косметологічна Автомат "Эконом" (оббивка - екошкіра, товщина наповнення - 1 см) - 2890 грн 
Кушетка Косметологічна Автомат "Стандарт" (оббивка - екошкіра, товщина наповнення - 4 см) - 3490 грн 
Кушетка Косметологічна Автомат "Комфорт" (оббивка - екошкіра, товщина наповнення - 5 см) - 3890 грн 

"Комфорт""з підголовником (оббивка - еко-шкіра, товщина наповнювача - 5 см) - 4490 грн
Пропонуємо купити складні косметологічні столи автомат недорого від виробника!
Серія складних кушеток від ELIKOR виготовляється з якісних матеріалів, має міцну конструкцію, компактні габарити і невелику вагу.
✔ Легко і без зусиль складається автоматично!
✔ Зручна для транспортування і проведення процедур!
✔ Приводиться в робочий стан за 5 секунд!
Складні масажні столи і кушетки є ідеальним рішенням для масажистів і косметологів, які надають послуги вдома або виїжджають до клієнтів, а також для малих по площі косметологічних кабінетів, де немає вільного місця для стаціонарного стола.
Складні масажні столи
Це повноцінні столи завширшки 60 см, довжина 185 см і висота 75 см у відкритому положенні. У складному стані вони мають 60см на 92,5 см і товщину 16 см.
Кушетки Косметологічні Автомат - чудовий варіант для початківців майстрів.
Міцне обивання забезпечує довготривалу експлуатацію кушеток без тріщин, вм’ятин і видимих слідів експлуатації. Ніжки мають гумові ковпачки для захисту підлоги від пошкоджень.
Косметологічні столи і масажні кушетки від "ELIKOR":
- Відрізняються надійними конструкцією та довговічними матеріалами.
- Легко складаються для перенесення і розкладають у робочий стан.
- Забезпечують комфорт клієнта і зручний доступ майстереві з будь - якого боку.
- Вони відповідають санітарним нормам і легко піддаються дезінфекцією.
- Вони мають широкий гамовий розквіт і елегантний зовнішній вигляд.
Замовте товар у своєму інтернет-магазині і отримаєте якісну продукцію в найкоротші терміни. Доставка доступна по всій Україні. При отриманні, будь ласка, оглядайте Ваш товар.
ХАРАКТЕРИСТКИ
| Загальне | |
|---|---|
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Країна виробників | Україна |
| Вага | 15 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1850.0 (мм) |
| Ширина | 600.0 (мм) |
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина стола | 600 мм |
| Вес | 15 кг |
| Длина стола | 1850 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Толщина столешницы | 8 мм. |
| Основные | |
| Обивочный материал стола | Винилискожа |
| Страна производитель | Украина |
| Материал конструкции стола | Металл |
| Количество секций | 2 |
| Максимально допустимая рабочая нагрузка | 150 кг |
| Производитель | ELIKOR |
| Тип массажного стола | Складной (переносной) |
| Материал наполнителя | пенополиуретан |
| Цвет обивки | марсала, белый, Синий, бежевый, коричневый, черный, зеленый |
| Материал столешницы | фанера |
| Размеры стола в сложенном виде | |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 925 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| толщина наполнителя | 60 |
- Цена: от 2 690 ₴













