Кушетка для Масажу Автомат-Економ 185*60*75 Масажний Стіл
- В наличии
2 390 ₴
1 990 ₴
- +380 (66) 410-43-73

Пропонуємо купити складну кушетку для масажу автомат-економ 185*60*75 масажний стіл недорого від виробника!
Серія складних кушеток "Економ" виготовляється з якісних матеріалів, має міцну конструкцію, компактні габарити і невелика вага. При цьому забезпечується достатній рівень комфорту для клієнта і майстра Кушетка швидко складається в компактну валізку і легко розкладається в робочий стан, буквально за 5 секунд.
- ★ Розкладається автоматично легко і без зусиль!
- ★ Зручна для транспортування та проведення процедур!
- ★ Приводиться в робочий стан за 5 секунд!
- ★ Розміри і висота підбираються за бажанням майстра!
- ★ 7 кольорів тканини Оксфорд на вибір замовника!
Складні масажні столи та кушетки є ідеальним рішенням для масажистів і косметологів, що надають послуги на дому або здійснюють виїзди до клієнтів, а також для невеликих по площі косметологічних кабінетів, де не передбачено вільне місце для стаціонарної кушетки.
Складні масажні столи серії «Економ»
Це повноцінні кушетки шириною 60 см, довжиною 185 см і висотою 75 см у відкритому положенні. У складеному стані вони мають розмір 60 на 92,5 см і товщину 16 див. Матеріал каркаса - дерево, опори і ніжки - хромована сталь, оббивка - тканина Оксфорд, стільниця - фанера товщиною 4 мм. В якості наповнювача використовується меблевий пінополіуретан, товщиною 1 см, зверху та 1 см з боків.
Кушетка для масажу автомат-економ 185*60*75 масажний стіл - відмінний варіант для початківців майстрів.
Залежно від використовуваних ниток оксфорд ділиться на два види, кожен з яких має свої відмінні властивості.
- Нейлоновий оксфорд – дуже міцний еластичний химикоустойчивый матеріал, чутливий до світла і високих температур. Здатний накопичувати статичну електрику.
- Поліестеровий оксфорд в порівнянні з нейлоновим не такий міцний і гнучкий, але перевершує його за світло - і термостійкості.
При всіх своїх відмінностях обидва види мають загальними властивостями:
- Износостойкость. Благодаря прочному плетению синтетическая ткань устойчива к внешнему механическому воздействию и способна прослужить долгие годы.
- Прочность. Материал мало подвержен повреждению и истиранию волокон.
- Водонепроницаемость. Осуществляется путем нанесения на ткань пропитки из ПВХ или полиуретана, которые отталкивают не только воду, но и грязь с пылью, а также создают ветрозащиту.
- Долговечность обусловлена общими свойствами материи.
Оксфорд,,
600D – довольно распространенная водоотталкивающая ткань, из которой шьют тенты, пологи, шатры, складные столы и стулья, спец-снаряжение и спецодежду для экстремальных видов деятельности, чехлы для авто-, мотто-, гидротехники. Применяют в производстве бескаркасной мебели.
Косметологические столы и массажные кушетки от производителя "ELIKOR":
- Отличаются прочной надежной конструкцией и долговечными материалами.
- Легко складываются для переноски и раскладываются в рабочее состояние.
- Обеспечивают комфорт клиенту и удобный доступ мастеру с любой стороны.
- Соответствуют санитарным нормативам и легко поддаются дезинфекции.
- Обладают широкой гаммой расцветок и элегантным внешним видом.
Легкие, прочные, удобные, мобильные столы и кушетки предназначены для использования в косметологических и массажных кабинетах, салонах красоты, татуажа и пирсинга. Форма и размеры наших кушеток обеспечивают удобное расположение клиента и мастера во время проведения процедур лазерной эпиляции, шугаринга, восковой депиляции, массажа, макияжа, наращивания ресниц, косметических и СПА процедур.
Як виробник, ми можемо запропонувати оптовим покупцям дуже вигідні умови!
Кушетки (столи) для масажу серії "Econom" відрізняються від кушеток серії "Standart" гамою кольорів і більш демократичною ціною. Косметологічні кушетки і масажні столи можуть бути укомплектовані валиками і подушками в колір оббивки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал каркасу | метал |
| Оббивний матеріал | водонепроникна нейлонова тканина "Оксфорд" |
| Максимально допустиме навантаження | 150 (кг) |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1850.0 (мм) |
| Ширина | 600.0 (мм) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELIKOR |
| Страна производитель | Украина |
| Количество секций | 2 |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал каркаса | металл |
| Тип конструкции | складная |
| Цвет обивки | Фиолетовый, Бежевый, Синий, Лиловый, Коричневый, Серый, Черный, Красный, Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Длина | 1850 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Толщина столешницы | 4 мм. |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 15 |
| Толщина (мм) | 160 мм |
| толщина наполнителя | 10 |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Длина, мм | 925 |
| Ширина, мм | 600 |
| Материал изготовления | |
| Материал наполнителя | пенополиуретан |
| Материал оббивки | водонепроницаемая нейлоновая ткань "Оксфорд" |
| Материал столешницы | Фанера |
- Цена: 1 990 ₴









