Масажний Стіл "Комфорт-Автомат" Еко-Шкіра 185*60*75 Синий
- В наличии
4 290 ₴
3 890 ₴
- +380 (66) 410-43-73

Пропонуємо купити складаний масажний стіл "Комфорт-Автомат" Еко-Шкіра 185*60*75 недорого від виробника!
Серія "Комфорт" виготовляється з матеріалів преміум-класу і забезпечує максимальну зручність для клієнта під час проведення процедур. Кушетка має надійну конструкцію, стійку основу, мала вага та оптимальні розміри, які можуть бути змінені в залежності від бажання майстра і типу передбачуваних процедур. Щоб привести кушетку в робоче положення досить 5 секунд.
★ Забезпечує максимальний комфорт для клієнта!
★ Зручна для проведення процедур і перевезення!
★ Приводиться в робочий стан за ★★★★★ секунд!
★ Розміри і висота підбираються за бажанням майстра!
★ 15 забарвлень італійської екошкіра на вибір замовника!
Складні масажні столи та кушетки є ідеальним рішенням для масажистів і косметологів, що надають послуги на дому або здійснюють виїзди до клієнтів, а також для невеликих по площі косметологічних кабінетів, де недостатньо вільного місця для стаціонарних кушеток.
Масажний Стіл "Комфорт - Автомат" Еко-Шкіра 185*60*75
Це повноцінні кушетки шириною 60 см, довжиною 185 см і висотою 75 см у відкритому положенні. У складеному стані вони мають розмір 60 на 92,5 см і товщину 16 див. Матеріал каркаса - дерево, опори і ніжки - хромована сталь, оббивка - якісна екокожа (Італія), стільниця - фанера товщиною 8 мм В якості наповнювача використовується еластичний пінополіуретан, товщиною 6 см зверху і 6 см з боків.
Кушетки "Комфорт" - відповідають запитам найвимогливіших клієнтів.
Якісна оббивка забезпечує тривалу експлуатацію кушеток без вм'ятин, тріщин і видимих слідів експлуатації. Ніжки мають гумові ковпачки для захисту від ковзання. Міцна ручка для перенесення виготовлена з екошкіри в основний колір оббивки. Зовнішні поверхні кушетки стійкі до подряпин і стирання, легко очищаються і дезінфікуються.
Косметологічні столи масажні кушетки від "ELIKOR":
- Виготовлені з матеріалів преміум-класу.
- Відповідає вимогам вимогливих клієнтів.
- Незамінні для процедур вдома чи на виїзді.
- Легко піддаються чищенню, миттю і дезінфекції.
- Відрізняються широкою гамою кольорів.
Легкі, міцні, зручні, мобільні столи та кушетки призначені для використання в косметологічних і масажних кабінетах, салонах краси, татуажу і пірсингу. Форма і розміри наших кушеток забезпечують зручну роботу майстра і комфорт клієнта під час проведення процедур масажу, макіяжу, лазерної епіляції, шугарінга, воскової депіляції, нарощування вій, косметичних та СПА процедур.
Як виробник, ми можемо запропонувати оптовим покупцям дуже вигідні умови!
Складні столи (кушетки) серії "Comfort" відрізняються від столів серії "Standart" гамою кольорів, більш якісним матеріалом оббивки і потовщеним шаром наповнювача. Масажні столи та косметологічні кушетки можуть бути укомплектовані валиками і подушками в колір оббивки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Кількість секцій | 2 |
| Оббивний матеріал столу | Штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Максимальна вага користувача | 150.0 (кг) |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1850.0 (мм) |
| Ширина столу | 600.0 (мм) |
| Вага | 15.0 (кг) |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина | 925.0 (мм) |
| Глибина | 160.0 (мм) |
| Висота | 600.0 (мм) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELIKOR |
| Страна производитель | Украина |
| Количество секций | 2 |
| Максимально допустимая рабочая нагрузка | 150 кг |
| Материал конструкции стола | Металл |
| Обивочный материал стола | Винилискожа |
| Тип массажного стола | Складной (переносной) |
| Цвет | Синий |
| Материал наполнителя | пенополиуретан |
| Материал столешницы | Фанера |
| Толщина столешницы | 8 мм. |
| Цвет обивки | Белый, Зеленый, Лимонный, Песочный, персик, Розовый, Голубой, Салатовый, Оранжевый, Желтый, ультрамарин, изумрудный, каппучино, Синий, марсала, Бежевый, Красный, Черный, Фиолетовый, Коричневый, Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 кг |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола | 1850 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Размеры стола в сложенном виде | |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Ширина | 925 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| толщина наполнителя | 60 |
- Цена: 3 890 ₴









